Proč jsem se stal realitním makléřem?

Jsem od přírody komunikativní a baví mě práce s lidmi. Je to práce, která není stereotypní. U každého obchodu se setkávám s různými lidmi, jejich příběhy a v podstatě jsem začal žít život, který mě baví. Snažím se u obchodů držet morální hodnoty, jednat přímo a čestné slovo, aby se opět stalo symbolem, který má větší váhu nežli uzavřená smlouva.

Jak dlouhou mám praxi v tomto oboru?

S prací v tomto oboru jsem začal na podzim v roce 2004. Od té doby jsem zobchodoval cca 600 nemovitostí a každoročně se tento počet zvyšuje o 30-40 obchodů. Kvalitu mé práce je možno posoudit podle množství doporučených klientů. Posledních několik let se věnuji pouze referenčnímu byznysu.

Kde působím?

Působím v celém Moravskoslezském kraji, ale již jsem realizoval zakázky i v Olomouci, Brně a v Praze. Doporučené klienty nikdy neodmítám i když se jedná o malou zakázku vzdálenější od mého regionu. Pokud je to pro obě strany zajímavé, dokážu realizovat zakázku v rámci celé ČR nebo bych snažil doporučit kolegu v místě bydliště klienta.

Jaký je můj osobní život?

Bydlím na venkově obklopeném krásnou přírodou. Volný čas rád trávím delšími procházkami lesem se svou rodinou a čtyřnohým parťákem, které mi pomáhají vyčistit si hlavu od běžných starostí. Mezi mé záliby patří také chov exotických zvířat, o které se s láskou stará má žena.