Zaměřuji se na konkrétní typy nemovitostí?

Zabývám se zprostředkováním prodeje/pronájmu všech nemovitostí od bytů, rodinných domů, pozemků až po komerční prostory. V posledních letech se specializuji na investiční nemovitosti (byty, činžovní domy, komerční nemovitosti). Jelikož významná část mých klientů jsou investoři a starám se jim nejen o nákup/prodej, ale hlavně o plnou obsazenost nájmu. V současné době se starám o portfolio více než 60 bytů.

Zastupuji jako makléř jen prodávající?

Dříve jsem zastupoval při prodeji nemovitosti pouze prodávající. Nicméně poslední dobou zastupuji i stranu kupující, kdy zajistím kompletní servis i z druhé strany. Kupující, pokud nemají žádné zkušenosti s koupi nemovitostí, jsou oproti straně prodávající ve velké nevýhodě, jelikož prodávajícího vždy zastupuje profesionální makléř, který hájí zájmy výhradně prodávajícího. Například v USA je celkem běžné, že kupující má svého realitního makléře.

Zajistím i financování nemovitostí?

Nejen to… Mám kolem sebe tým profesionálních lidí, kteří mi pomáhají realizovat zakázky. Spolupracuji s osvědčenými finančními poradci, odhadci, geodety, projektanty a advokátní kanceláří. Dále mohu zajistit i stěhování, vyklízení či rekonstrukci nemovitostí. Nabízím tedy komplexní služby stejně jako velké realitní kanceláře.

Zajišťuji i odhady v rámci dědického řízení?

Běžně vypracovávám odhady tržní ceny pro dědické řízení na jakoukoliv nemovitost v Moravskoslezském kraji. Také nezávazně a zdarma zkonzultuji aktuální tržní cenu nemovitostí.