Hana Vitochová


Pana Ruckého oceňuji za jeho vysokou profesionalitu, lidský přístup a velmi dobrou orientaci na trhu s nemovitostmi.

Ing. Jiří Krhut


Chtěl bych touto cestou moc poděkovat panu Lukášovi Ruckému za velmi vstřícnou 15 letou spolupráci a za pochopení při řešení rodinných nemovitostí, ale i za pomoc mým známým. Vždy jsem já i kamarádi s ním byli maximálně spokojeni.

Jan Seidler


Spolupráce s panem Ruckým probíhá již několik let. Profesionální přístup, přehled v oboru, spolehlivost a vstřícné jednání vůči klientům, mohu doporučit..

Martin Voborský


S prací pana Lukáše Ruckého jsem nadmíru spokojen. Díky jeho profesionálnímu přístupu a vstřícnému vystupování se z něj během několika let stal v podstatě náš rodinný realitní poradce a zprostředkovatel. Bez nejmenších obav jsem jej vždy rád doporučil svým kamarádům a známým. Za dobu co se známe nám pomohl dva byty prodat a jeden pořídit. Pokud do budoucna budu potřebovat pomoc na poli realitních služeb, vím s jistotou, kam se obrátím.

Ing. Jan Ferfecki, jednatel společnosti


Naše developerská společnost Fest-Bau s.r.o. se sídlem v Třinci, se za poslední období výrazně podílela na výstavbě nových rodinných domů a bytů v Moravskoslezském kraji. Při prodeji těchto objektů jsme využili služeb realitního makléře pana Lukáše Ruckého. Spolupráci s panem Lukášem Ruckým hodnotím velmi pozitivně, jak z hlediska úspěšností prodeje objektů, tak i serióznosti a profesionálního přístupu a způsobu jednání s klienty. Služby jeho realitní kanceláře mohu doporučit.

Hana Miturová


Se službami pana Ruckého jsme byli vždy spokojeni. Díky němu jsme v rodině prodali 3 nemovitosti a zajistil nám také pronájem bytu, a to vždy rychle a s velice dobrým výsledkem. Pokaždé nám vyšel maximálně vstříc, komunikace fungovala perfektně a co možná nejméně nás zatěžoval, pracoval maximálně samostatně. Jeho služby bychom všem vřele a s čistým svědomím doporučili.

Martina Přečková a Ladislav Přeček


Naše první osobní zkušenost s prací realitního makléře pana Ruckého se datuje již do roku 2005, kdy úspěšně realizoval prodej našeho bytu a garáže. Od té doby se na něj my i naši známí  můžeme vždy s důvěrou obrátit v případě potřeby zajištění prodeje, pronájmu či jen odborné rady ohledně nemovitostí. Je to opravdový profesionál s dlouholetými zkušenostmi v oboru realit. Pana Ruckého můžeme jako makléře doporučit všem, kteří kladou důraz na  seriozní jednání, pečlivost, důkladnost a lidský přístup při řešení svěřené věci. manželé Přečkovi.

Štefan Bernáth


Pana Lukáše Ruckého znám od r 2012, kdy nám zprostředkovával nákup družstevního bytu, který byl komplikován tím, že původní vlastníci se nemohli vystěhovat pro nedostatek fin. prosředků na svůj nový nájem nebo koupi nemovitosti. Celou transakci jsme pod taktovkou p. Ruckého dokončili k všeobecné spokojenosti všech účastníků. Od té doby dodnes (kdy jsme tentýž byt letos prodávali), se s realitními transakcemi obracíme zásadně na p. Ruckého U všech transakcí, ať už prodej, koupě nebo pronájem nemovitosti nám byl zárukou vysoce profesionálního přístupu, hluboké znalosti problematiky, komplexnost služeb a to čeho si ceníme úplně nejvíc je jeho solidnost a spolehlivost. Nikdy se nestalo, že by porušil svůj slib nebo nedodržel termín. S čistým svědomím doporučuji služby jeho RK všem svým příbuzným i přátelům bez obav ze zklamání.

Manželé Parysovi


Dobrý den, chtěli bychom Vám touto cestou  poděkovat  za zprostředkování prodeje našich bytů v Ostravě Porubě. Za velmi dobře zorganizované nejen prohlídky našeho bytu, ale i pomoc při realizaci prodeje, který nebyl jednoduchý, za Vaší profesionalitu a férové jednání. Veškeré naše dotazy byly vždy k naší spokojenosti zodpovězeny, víme, že jich bylo mnoho a náš případ byl složitý, také proto jsme rádi, že jsme si vybrali právě Vás a mohli se spolehnout na vaše rady i právní servis. Naše rodina využila Vašich služeb již několikrát, rádi a s důvěrou se na Vás obrátíme i v budoucnu. Stejně tak Vás rádi doporučujeme svým přátelům a známým. Svým lidským přístupem jste nám pomohl projít obtížným obdobím.
Přejeme jen samé úspěchy, manželé Parysovi.

Dana Krištofová

První domovní společnost s.r.o.


Vzhledem k tomu, že jsme vlastníky několika nemovitostí, spolupracujeme s realitním makléřem panem Lukášem Ruckým dlouhodobě. Po zkušenostech s jinými realitními kancelářemi padla volba na jeho osobu. Je pohotový, má cit pro výběr klientů a zakázku zpracuje kompletně. Od inzerce až po konečné vyhotovení smlouvy. V případě nejasností se snaží vždy najít kompromis mezi zadavatelem a zájemcem.  Za nás vysoká spokojenost.

Kondysek Ivan


S panem Lukášem Ruckým jsem se potkal asi před 10 lety a získal si moji důvěru svým seriózním vystupováním a jednáním, kdy pomáhal mé rodině s prodejem rodinného domu z pozůstalosti, doporučil podnájemníky a stal se tak rodinným makléřem. K této profesi si většina lidí přiřazuje nepříliš lichotivé charakterové vlastnosti, ale u tohoto makléře jde asi o výjimku, peníze nejsou na prvním místě a stavovská čest není prázdná fráze.

Ing. Eva Koděrová a Ing. Pavel Koděra


Jsme vlastníci několika nemovitostí v Ostravě a v okrese FM. Služeb realitního makléře pana Lukáše Ruckého využíváme už více než 7 let. Spolupracujeme s nim v problematice nákupu, prodeje a pronájmu nemovitostí. Radí nám v oblastech právních, technických, ekonomických a informuje nás o aktuálním stavu na trhu s nemovitostmi ve vytipovaných lokalitách. Na požádání doporučuje způsob využití nemovitostí a jedná za nás s klienty. Ze spolupráce s ním máme velmi dobré zkušenosti. Vždy jedná seriózně, rychle, aktivně a nás - investory - průběžně informujen stavu řešení našich požadavků. Proto jsme doporučili jeho služby realitního makléře i dalším investorům, kteří se spoluprací s ním mají stejně pozitivní zkušenost.

Ivana Wiecková


Pan Rucký je makléř velmi vstřícný a pečlivý, jedním slovem Doporučuji.

Kamil Buchta


Lukáš je velmi příjemný a spolehlivý makléř s profesionálním přístupem a dlouhodobou praxi. Vždy spolehlivě a rychle vyřeší nákup, prodej a pronájem nemovitostí s příjemným vystupováním. V případě kohokoliv, kdo tuto službu potřebuje ho rád doporučím. Za mě je profík.
Moc děkuji za dlouhodobou spolupráci.

Hana Velkoborská


Chtěla bych touto cestou vyjádřit poděkování za služby poskytované panem Lukášem Ruckým.
Velmi oceňuji především jeho profesionální a proklientský přístup.
Po dvou osobních zkušenostech - při hledání i nabízení pronájmu- a také při zprostředkování služeb přátelům jsem se vždy setkala s nadstandardní ochotou, vstřícností, odbornou radou, poctivostí a s důvěrou doporučuji všem.
Mohu porovnávat a v budoucnu bez váhání služeb pana Ruckého využiji.